Bruce Lee - Iron Fist

Bruce Lee - Iron Fist Lite 1.1.3

Darmowa bijatyka w stylu Mortal Kombat i Street Fighter dla Java

Zalety

  • Klimat Mortal Kombat
  • Ciosy specjalne combo
  • Legendarny Bruce Lee w roli głównej

Wady

  • Słaba grafika
  • Wymaga połączenia z Internetem

Bardzo dobry
8

Bruce Lee - Iron Fist to darmowa bijatyka dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Gra bardzo przypomina Mortal Kombat i Street Fighter - walki toczą się w formie zawodów, w których musisz zmierzyć się z różnymi przeciwnikami. Jeśli lubisz wschodnie sztuki walki, pobierz Bruce Lee - Iron Fist.

W Bruce Lee - Iron Fist wcielasz się w legendarnego mistrza Kung Fu, Bruce Lee. Bierze on udział w nielegalnych zawodach Iron Fist, a jego zadaniem jest pokonanie ich dotychczasowego laureata, związanego ze światem zorganizowanej przestępczości. Twoja wygrana przywróci to spokój w okolicy. Podczas pojedynków w Bruce Lee - Iron Fist musisz zadawać ciosy tak, by zredukować "zdrowie" przeciwnika do zera. Nad każdym z graczy jest wyświetlany jego poziom w postaci różowego paska.

Prosta dwuwymiarowa grafika rodem ze starych produkcji nie jest mocną stroną gry, jednak jej nie dyskwalifikuje. Zaletą Bruce Lee - Iron Fist jest proste sterowanie, które umożliwia szeroką gamę ciosów i kopnięć oraz specjalne kombinacje klawiszy, tak zwane ciosy combo. W grze oprócz zawodów dostępny jest tryb treningu, podczas którego można nauczyć się sterowania postacią i opanować ciosy combo.

Jeśli lubisz toczyć walki wręcz w stylu Mortal Kombat, zainteresuje Cię darmowa bijatyka Bruce Lee - Iron Fist, dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Wciel się w postać Bruce Lee i wygraj nielegalne zawody sztuk walki Iron Fist.

Bruce Lee - Iron Fist

Download

Bruce Lee - Iron Fist Lite 1.1.3

Opinie użytkowników o Bruce Lee - Iron Fist